Oto Aksesuar sektörüne giriş yaptığımız 2014 yılının başından bu yana aklımızda tek bir soruyla ilerledik: Nasıl daha iyisini yapabiliriz?

Kaliteli ürünlerimizin aracınız ile olan kusursuz ortaklığı...

Hakkımızda

Firmamız E-Ticaret, perakende ve toptan satış olarak oto aksesuar sektöründe faaliyet göstermek üzere 2014′ de kurulmuştur. ŞüsCarOto Aksesuar şirket olarak 35 Yılı aşkın bilgi birikimi, bölgesel tecrübesi ve gücü ile birleşerek sektörde hizmet vermeye başlamıştır.

Markamız İmzamız.

Kaliteli ürünlerimizin aracınız ile olan kusursuz ortaklığı...

ŞüsCarOto'nun Misyonu

Kaliteyi bir yaşam biçimi olarak benimseyen, doğruluk ve güveni en önemli değerleri olarak koruyan ŞüsCar Oto Aksesuar ve Yedek Parça Satış Merkezi, kuruluşundan bu yana ‘insana saygı’ anlayışına dayanan yönetim politikası ile gerek ürettiği
ürünler gerek yenilikçi projeleri ile sektörün saygın şirketleri arasında adını farklı bir konuma yerleştirmiştir.

ŞüsCarOto ’da istihdamdan işletmeye kadar her şey vizyon ve değerler tarafından tanımlanır.Mükemmelleşme anlayışını teknolojik altyapı sistemi ile kuran, istikrarlı kalite anlayışıyla da sektöre, markalarıyla değer katmıştır. Kurumsal yapısı ve müşteri odaklı çalışma stratejisi rekabetçi büyüme potansiyeli ile, yapacağı çalışmalarını planlarken, süreklilik ilkesini ön planda tutmaktadır.

ŞüsCarOto'nun Vizyonu

Türkiye genelinde Oto Aksesuar satışı yaparak sektörde yer edinmek, üretici firmaların pazar ihtiyaçlarına göre sektörü yönlendiren firma konumunda olmak….

Bu amaçlar doğrultusunda aldığımız her yeni pozisyon misyonumuzu desteklemektedir.

Kaliteli ürünlerimizin aracınız ile olan kusursuz ortaklığı...

MARKAMIZ İMZAMIZ

8
YILLIK DENEYİM
7
DİĞER PLATFORMLAR
7
EKİP ÜYESİ
975
ÜRÜN ÇEŞİDİ